Apartamenty O-VILLA

Poświatowskiej 11A, Przewłoka

Apartamenty O-VILLA w Przewłoce - przy lesie, bliskosko morza (700 m), unikalny mikroklimat. Spacer przez las lub wzdłuż plaży do promenady w Ustce zajmuje ok. 30 min. O-VILLA - oddana do użytku w 2012 roku, składa się z 6 apartamentów urządzonych nowocześnie i komfortowo.

Do dyspozycji Gości

  • 6 nowocześnie i komfortowo urządzonych apartamentów
  • miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji
  • taras
  • ogród, w którym do dyspozycji gości znajdują się drewniane altany oraz grille
  • pralnia (dwie pralki automatyczne), deska do prasowania, żelazko, suszarki do prania
  • sprzęt plażowy
  • na życzenie dostępne jest łóżeczko dziecięce wraz z pościelą oraz wanienka
  • bawialnia dla dzieci

APARTAMENT O-VILLA 1 jest dla 6 osób dorosłych (trzy spania 2-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się narożnik (powierzchnia spania 210 x 120cm) oraz rozkładana sofka (powierzchnia spania 210 x 115cm). W sypialni znajduje się łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, czteropolową płytę ceramiczną, piekarnik, lodówkę, zmywarkę oraz komplet sztućców, naczyń oraz garnków. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu apartamentu znajduje się również suszarka do włosów, deska do prasowania oraz żelazko. APARTAMENT O-VILLA 1 posiada taras.

APARTAMENT O-VILLA 2 jest dla 5 osób dorosłych (dwa spania 2-osobowe + jedno 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 2 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się narożnik (powierzchnia spania 210 x 120cm) oraz rozkładana sofka (powierzchnia spania 197 x 80 cm). W sypialni znajduje się łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm).
Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się suszarka do włosów. APARTAMENT O-VILLA 2 posiada taras, na którym do dyspozycji gości znajdują się meble ogrodowe.

APARTAMENT O-VILLA 3 jest przeznaczony dla 3 osób dorosłych (trzy spania 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 3 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się rozkładana sofka (powierzchnia spania 190 x 110 cm) oraz dwa łóżka (powierzchnia spania 210 x 80 cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów. APARTAMENT O-VILLA 3 posiada balkon.

APARTAMENT O-VILLA 4 jest przeznaczony dla 3 osób dorosłych każdy (jedno spanie 2-osobowe + jedno 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 4 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się rozkładana sofka (powierzchnia spania 197 x 80 cm) oraz łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD oraz DVD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów.

APARTAMENT O-VILLA 5 jest przeznaczony dla 3 osób dorosłych (trzy spania 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 5 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajduje się rozkładana sofka (powierzchnia spania 197 x 80 cm) oraz dwa łóżka (powierzchnia spania 210 x 80 cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD oraz DVD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów.

APARTAMENT O-VILLA 6 jest przeznaczony dla 4 osób dorosłych każdy (jedno spanie 2-osobowe + dwa 1-osobowe); ilość osób nie wpływa na cenę. APARTAMENT O-VILLA 6 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju dziennym do spania znajdują się dwie rozkładane sofy (powierzchnia spania 197 x 80 cm) oraz łoże małżeńskie (powierzchnia spania 210 x 140cm). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik elektryczny, dwupolową płytę ceramiczną, lodówkę oraz garnki, zastawę kuchenną i sztućce. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD. Łazienka jest z kabiną natryskową wyposażoną w panel natryskowy oraz deszczownicę. Na wyposażeniu łazienki znajduje się również suszarka do włosów.

Zobacz więcej

Cennik

Cena

O-VILLA 1

O-VILLA 2

O-VILLA 3

O-VILLA 4

O-VILLA 5

O-VILLA 6

max. ilość osób

6

5

3

3

3

4

PLN netto

240

230

140

130

130

160

PLN brutto

259

248

151

140

140

173

Poza sezonem ceny do uzgodnienia. 
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14-tej, a kończy o 12-tej.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Suszarka do włosów

Łazienka

Aneks kuchenny

Część pokoi z balkonami

Telewizor

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Sprzęt plażowy

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Grill

Akcesoria dla niemowląt

Parking

Sala zabaw

Żelazko

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

8 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 78 (od 2023r.)

Inne obiekty w Przewłoce

serce Twoje ulubione obiekty 0